KONST / Litografier / Färglitografi 11525447
nr 1152 5447
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 199/200, bladets mått: 37x60
måndag 11 december 2017
kl 19:16:44
Nito Vega
Läs mer om Nito Vega